Zcela nový způsob, jak objevovat svět

Rovnováha těla i duše a sebevědomí v každém kroku.

Přirozená ochrana tvého chodidla

Cítíš to? Tvá bosá chodidla se přirozeně dotýkají země. Bez tlumení, bez narušení, jen ty a tvé tělo, které spolu tvoří jeden celek. To je pocit chůze naboso, ten nejautentičtější způsob, jak objevovat svět. A co když je třeba chodidlo přece jen chránit?  Barefoot obuv ti umožní vnímat půdu pod nohama stejně intenzivně jako při chůzi naboso a přitom chránit své nohy před ostrými kamínky a nečistotami. 

Jak muž přišel k barefoot ?

Ahoj, jsem švec Dave a vyrábím sandály TARA od roku 2016. Jak jsem k nim přišel? Jejich výroba pro mě znamená změnu životního stylu a uznání toho, že potřebuji pečovat o své tělo. Prvním impulsem k této změně byla má žena.

Moudrá ženská intuice

Kdyby nebylo její intuice tak mám dnes hrb na zádech! Ženy mají v sobě přirozenou moudrost a já se díky ní naučil, že péče o tělo a duši je klíčem k dobrému zdraví. Mým prvním krokem k této změně bylo nošení barefoot sandálů. Ty mi umožnily cítit se přímo spojený se zemí, zatímco mě chránily na cestě k naplnění mé mise.

Přidej se k barefoot rodině

Jen rodině posíláme slevy a rozdáváme dárky. Na tvůj e-mail ti pošlu 10% slevu na tvůj první nákup.

Sebevědomé napojení

Barefoot sandále také umožňují nohám lépe vnímat povrch, po kterém chodíme. Díky tomu můžeme lépe cítit nerovnosti terénu a lépe se přizpůsobit podmínkám, ve kterých se nacházíme. To může vést k lepšímu pocitu stability, bezpečí a sebevědomí.

Rovnováha tvého těla i duše

Dalším benefitem nošení barefoot sandálů je zlepšení rovnováhy. Tyto sandále umožňují nohám lépe se přizpůsobit terénu, což pomáhá zlepšit stabilitu a rovnováhu těla. To může vést k nižšímu riziku pádů a zranění. 

Tvoje chodidla bez omezení

Barefoot sandále se stávají stále populárnější a to nejen pro svůj unikátní minimalistický vzhled, ale také pro své zdravotní benefity. Barefoot sandále jsou navrženy tak, aby respektovaly přirozený tvar lidského chodidla a umožňovaly pohodlnější a přirozenější zážitek při chůzi.

Zkušenosti našich zákazníků

★★★★★
Frederique Catharina
1. června 2022

I am extremely satisfied with these sandals! They walk like barefoot and are very comfortable around the foot. The leather strap and suede underneath are very soft. It comes with a simple drawing on how to knot, which made it very easy! Though, for comfort it really matters how well you knot, so expect a little trial and error. I will cut the sides a little bit to the shape of my foot. Thank you!!

★★★★★
Petr Sič
12. dubna 2020

Mám jejich sandály 4 rok! A těším se na další sezónu!

★★★★★
Kristýna Pilářová
27. června 2019

Vše proběhlo rychle a v pořádku, paní mě poslala špatnou vel. Ale komunikace a výměna byla poštou do druhého dne. Doporučuji. 🙂 Botky sedí perfektně.

★★★★★
Martina Vymazalová

20. června 2018

Já jsem boty nesundala od té doby, co jsem je dostala a dokonce jsem je odmítla sundat, i když jdu k soudu (jsem sociální pracovnice OSPOD). Kupovala jsem si clasic verzi s tlustší podrážkou. Napoprvé je uvázat byl poměrně oříšek, ale už jsem se to naučila a teď je převážu kdykoliv potřebuju během pár vteřin. Do října je nesundám.