Úvaz na míru tvé náladě i chodidlu

Každá chodidla jsou originál! Barefoot TARA sandals jsou navrženy tak, aby se ti skvěle přizpůsobily. A jak je to možné? Díky tkanici, kterou uvážeš podle návodu a získáš tak přesné uvázání na míru tvého bosého chodidla.

Takhle začni s úvazem!

Toto je úplný začátek, základ všech úvazů. Takto si připrav sandály když ti přijdou domů. Poté můžeš pokračovat na další typy úvazů.

Návod na BOHO úvaz

Začni jednoduchým základním úvazem, na který najdeš návod o kousek níž. A pokračuj tímto stylovým úvazem pro tvůj BOHO feel.

Pevný úvaz na běh

Když jdu běhat v rychlosti si převážu sandále na tento pevný úvaz. Noha tak drží v sandálích přez nárt, za patou i kolem kotníku! Převázání na pevnější úchyt nohy v barefoot sandálích TARA trvá asi minutu a zpříjemní ti celé tvoje dobrodružství!

Zjisti přesně velikost!

Jak obkreslit a zaměřit chodidlo pro zjištění velikosti, nebo pro výrobu TARA sandálů na míru. Video tě provede krok po kroku. Zvládne to opravdu každý. Dej si záležet.

Jednoduchý úvaz

Uvažeš je jednou a už víckrát nemusíš. Pokud už máš v rukou svůj první pár TARA sandálů, doporučujeme začít jednoduchým úvazem, který je velmi praktický – sandál lze pak z nohy rychle vyzout, zase nazout, utáhnout či povolit.

Jak na DIY sadu

Video návod jak si vyrobit vlastní barefoot sandále pomocí DIY sady ať už VEGAN či kožené. Najdeš v něm co v sadě je a co musíš použít z své výbavy a hlavně jak na to!

Uvolni svou zvědavost, experimentuj!

Úvazy lze velmi jednoduše střídat a sandály tak můžeš obout při všemožných událostech. Pro inspiraci najdeš v galerii pár ukázek.